مادر شهید محمدرضا شوشی‌نسب به فرزند شهیدش پیوست

مادر شهید محمدرضا شوشی‌نسب از شهدای دوران دفاع مقدس شهرستان دزفول دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

مادر شهید محمدرضا شوشی‌نسب به فرزند شهیدش پیوست

به گزارش عصر دیلم از دزفول، مادر شهید محمدرضا شوشی‌نسب از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان دزفول پس از عمری فراق چشم از جهان فرو بست و میهمان فرزند شهیدش شد.

زنده‌یاد حاجیه خانم فاطمه‌سلطان باباخان‌زاده مادر شهید محمدرضا شوشی‌نسب از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان دزفول که از سال 1362 داغ فرزندش را دیده بود پس از 40 سال فراق، آسمانی شد و در بهشت به شهیدش پیوست.

آیین تشییع پیکر پاک زنده‌یاد حاجیه خانم فاطمه‌سلطان باباخان‌زاده مادر شهید محمدرضا شوشی‌نسب امروز پنج‌شنبه 13 مهرماه سال 1402 با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در دزفول برگزار شد.

پیکر پاک مادر شهید محمدرضا شوشی‌نسب از درب مسجد گلزار شهدای شهیدآباد دزفول تشییع شد و پس از وداع خانواده و بستگان در آرامگاه ابدیش آرام گرفت.

حسن نورانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان ارتحال زنده‌یاد حاجیه خانم فاطمه‌سلطان باباخان‌زاده مادر شهید محمدرضا شوشی‌نسب را به جامعه ایثارگران، به‌ویژه خانواده و بستگان آن سفر کرده تسلیت گفت و از درگاه الهی برای روح درگذشتگان رحمت، مغفرت و علو درجات مسئلت کرد.

شهید محمدرضا شوشی‌نسب فرزند عبدالرحیم است که در دوم فروردین‌ماه سال 1333 دیده به جهان گشود و در روز هشتم مهرماه سال 1362 به فیض شهادت نائل آمد.

پایان پیام/72075

دیدگاهتان را بنویسید